Programy komputerowe, najnowsze programy antywirusowe, do obróbki zdjęć, programy graficzne...
Edytor tekstowy zgodny z Microsoft Word, w polskiej wersji językowej. AbiWord chociaż niema takich możliwości jak Word, ale za to umożliwi nam w prosty i wygodny sposób stworzyć dokumenty tekstowe. Program umożliwia wygodne formatowanie akapitów, wstawianie symboli, wstawianie rysunków, z zewnętrznych plików. AbiWord umożliwia zapisywanie dokumentów w formacie HTML i DOC. AbiSource - Open Source for the Desktop.
Kategorie » Biuro,
Imponująca kolekcja odnośników do stron w internecie, na których znajdziemy przeróżne darmowe grafiki, rysunki i ikony. Free Clipart, Graphics, Photos, Templates, free graphics sites.
Kategorie » Grafika,
Największy w internecie serwis ze zdjęciami. Kilkadziesiąt kategorii. Możemy je wszystkie za darmo wykorzystać w celach prywatnych i nieko-mercyjnych. Firmy za każde ze zdjęć muszą zapłacić. FreeFoto.com is the largest collections of free photographs for non-commercial use on the Internet.
Kategorie » Grafika,
Acrobat Reader firmy Adobe, umożliwia przeglądanie dokumentów zapisanych jako Adobe Portable Document Format (PDF). Format ten stał się standardowym sposobem zapisu publikacji elektronicznych. Najnowszą wersje wzbogacono między innymi w odtwarzanie multimediów połączonych z plikami PDF. Program po polsku.
Kategorie » Biuro,
Spamihilator doskonałe narzędzie do filtrowania i usuwania niechcianej poczty elektronicznej, czyli tak zwanego spamu. Program działa jako proxy dla programów pocztowych - sprawdza w tle wiadomości pobierane z serwera przez naszego klienta poczty i na podstawie filtrów, a także samouczącego się modułu antyspamowego, rozpoznaje spam, który umieszcza w specjalnym folderze. Program obsługuje wtyczki, za pomocą których możemy zwiększać jego funkcjonalność, wtyczki do pobrania na stronie domowej. Aplikacja po angielsku, freeware.
Kategorie » Biuro, Narzędzia,
K9 darmowy program do filtrowania niechcianej poczty. Aplikacja działa w ten sposób że klasyfikuje wiadomości na podstawie statystycznej analizy i oznacza pocztę przychodzącą jako junk email (spam), bądź non-spam. Program ma wbudowane uczące się filtry Bayes-a, które przez pewien czas trzeba samemu szkolić (które e-maile są spamem, a które nie). Program angielskojęzyczny, darmowy.
K9 is an email filtering application that works in conjunction with your regular POP3 email program and automatically classifies incoming emails as spam (junk email) or non-spam without the need for maintaining dozens of rules or constant updates to be downloaded. It uses intelligent statistical analysis that can result in extremely high accuracy over time.
Kategorie » Biuro, Narzędzia,
Avast! 4 Home darmowy i skuteczny program antywirusowy. Znajdziemy w nim wiele funkcji i rozwiązań obecnych w drogich i popularnych pakietach antywirusowych. Program składa się z dwóch głównych modułów: skanera do sprawdzania, czy na dyskach nie ma wirusów, i monitora blokującego działania każdego podejrzanego programu. avast! pobiera uzupełnienia z internetu - w tym najnowsze informacje o wirusach. Chroni również naszą pocztę elektroniczną, sprawdzając, czy w załącznikach do e-maili nie ukrywają się robaki internetowe lub konie trojańskie. Program po polsku.
Kategorie » Antywirusy, Bezpieczeństwo,
Najpopularniejszy polski komunikator internetowy. Umożliwia prowadzenie rozmów przez internet z jednym lub wieloma użytkownikami naraz. W oknie rozmowy możemy wstawiać emotikony - obrazki wyrażające nasze emocje, które zobaczy osoba, z którą rozmawiamy. W nowej wersji wprowadzono między innymi szyfrowanie wiadomości SSL, przesyłanie wiadomości z grafiką, funkcję automatycznej aktualizacji Auto-Update oraz usługę dostępu do internetu dial-up.. Program po polsku, adware (za darmo ale w zamian za wyświetlone reklamy).
Kategorie » Internet,
Duży polski portal z najnowszymi sterownikami, programami i spolszczeniami.
Kategorie » Bazy programów,
Programy.onet.pl - bogata biblioteka programów typu shareware i freeware do pobrania.
Kategorie » Bazy programów,
Serwis z darmowymi komponentami dla webmasterów tych początkujących jak już z praktyką.
Kategorie » Internet, Programy inne,
Osób online: 1